SİPARİŞ SORGULA
AX MEDYA

Spotify Çalma Listesi Takipçi Satın Al

410 Değerlendirme - Ortalama: 5/5
SPOTIFY
PAKETLERİ
100 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
14.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
250 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
29.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
500 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
54.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
1.000 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
94.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
2.500 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
224.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
5.000 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
419.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
10.000 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
789.90₺
SPOTIFY
PAKETLERİ
20.000 Playlist Takipçi
 • %100 Türk Dinleyici
 • Şifreniz İstenmez
 • Hızlı Teslimat
 • 3D Güvenli Ödeme
1299.90₺
Paketinizi Seçin

AX Medya’da yer alan paketler arasından size en uygun olanı seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri girin.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster Online 3D olarak, ister diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Artık Hazırsınız!

İşlemleriniz anında başlasın, sosyal medya hesaplarınız uçuşa geçsin!

NEDEN AXMEDYA?

Yıllardır bu sektördeyiz ve birbirinden çok farklı yüzlerce sektöre hizmet sunduk. Sizlerden aldığımız yorumlar sayesinde verdiğimiz hizmetten keyif alıyoruz. Hızlı, çözüm odaklı ve PayTR ayrıcalığı ile tüm güvenli ödeme seçeneklerini sunduğumuz firmamızla; hedef kitlelelerinize beraber ulaşıyoruz.

Ultra Hızlı İşlem

İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız.

Telafili Hizmet

Satın aldığınız paketlerin takibini yapıyoruz. Beklenmedik bir durum oluşursa anlık müdahele ile telafi ediyoruz.

7/24 Canlı Destek

Sitemizde bulunan canlı destek ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman whatsapp destek hattından faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme

PayTR'nin 3D Secure güvencesi ile tüm ödeme yöntemlerini sunuyoruz. Sitemizde Kart, Havale&EFT vb. tüm alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

Özge Çelik
Söz Yazarı

AxMedya ile çalma listemi büyütmek için almış olduğum hizmet, müziğimi daha fazla insana ulaştırmayı ve tanıtmayı amaçladığım hayalimi gerçekleştirdi. Ekip çok düşünceli ve yardımsever, hesabım için en uygun yolu belirlerken daima yanımda oldular. Çalma listemin büyümesi ve müziğimin daha fazla insana ulaşması AxMedya sayesinde mümkün oldu. Kesinlikle teşekkür ederim!

Ortalama 5/5
Serkan Yüksel
Müzisyen

AxMedya ile çalma listemi büyütmek konusunda karar verdiğim en iyi karar oldu. Profesyonel bir ekip tarafından yönetildiğinden emin olunabiliyor ve sürekli olarak gelişen trendleri takip etmeleri sayesinde hesabınız hep güncel kalıyor. Ayrıca, takipçilerin gerçek insanlar tarafından yapılması çok önemli ve AxMedya bu konuda da son derece titiz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ortalama 5/5
Alper Canan
Grafiker

AxMedya ile tanışmam tam bir kurtuluş oldu. Spotify hesabım için çalma listesi takipçileri satın almak istiyordum ve AxMedya tam olarak bunun için uygun bir seçenekti. Ekip son derece profesyonel ve hesabım için en uygun yolu belirleyerek en kısa zamanda sonuç verdiler. Çalma listem çok daha hızlı büyümeye başladı ve müziklerim daha fazla dinlenmeye başlandı. AxMedya ya gerçekten minnettarım.

Ortalama 5/5
Zeynep Yıldırım
Psikolog Müzisyen

AxMedya ya başvurduktan sonra çalma listem çok daha aktif ve dikkat çekici hale geldi. Gerçek takipçiler kazanmanın yanı sıra çalma listemi organize etmelerine ve daha profesyonel hale getirmelerine yardım ettiler. Müziğim artık daha fazla kişi tarafından keşfediliyor ve dinleniyor. AxMedya ya gerçekten teşekkür ederim!

Ortalama 5/5
Nihat Arslan
Jüri ve Mülakat Uzmanı

AxMedya ile tanışmam çalma listem için hayatımı değiştirdi! Öncelikle çalma listemi düzgün bir şekilde organize etmelerine yardım ettiler ve daha sonra gerçek takipçiler kazandım. Artık çalma listem her geçen gün büyüyor ve müzikseverlerle buluşuyor. AxMedya ya güvendiğim için pişman değilim ve tavsiye ediyorum!

Ortalama 5/5
SOSYAL MEDYA’DA EN UYGUN HİZMETLER
AXMEDYA.com'da!
 • 20+ Sosyal Medya Sitesine Hizmet Veriyoruz!
 • Tüm Hizmetler Anlık Olarak Başlar!
 • 7 Gün 24 Saat Destek Veriyoruz!
 • Sipariş Öncesi ve Sonrasında Bilgilendirme yapıyoruz!

Spotify uygulamasında kullanmak üzere aldığınız Spotify Çalma listesi Takipçisi sizin oluşturmuş olduğunuz şarkı çalma listelerinizi takip eden kullanıcılara denir. Spotify da Çalma listesi takipçisi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri oluşturduğunuz çalma listesinin ismidir.

Oluşturacağınız çalma listesinin adını en çok aranan kelimeleri araştırıp buna göre seçerseniz satın aldığınız takipçiler sayesinde oluşturmuş olduğunuz Spotify Çalma listeniz daha çok kişinin aramalarında gösterilecek ve listelenecektir. Daha çok kişinin önüne çıkmak sizlere organik bir şekilde takipçi kazandıracaktır.

Spotify Çalma Listesi Takipçisi Ne İşe Yarar

Spotify çalma listesi takipçileri tamamen organik bir takipçi arttırma amacı ile kullanılır. Spotify üzerinde kullanıcılar şarkı listesi aratınca karşılarında listelenen şarkı listeleri belirli kriterlere göre gösterilmektedir. Bu kriterler arasında en çok etkili olan kısım Çalma listesinin takip eden sayısıdır.

Takipçi sayısı yüksek olan Spotify çalma listeleri her zaman daha çok kişiye erişecek ve içerisinde barındırdığı şarkılara göre etkileşim alacaktır. Bu şekilde insanların keşfetine bile çıkabilirsiniz. Diğer bir husus ise oluşturduğunuz Spotify şarkı listesinde olan şarkıların ne kadar dinlendiğidir. İlk sırada takipçi kriteri geldiği için bu dinlenme oranı pek de önemli değildir.

Spotify Çalma Listesi Takipçileri Ne Sürede Gönderilir

Spotify üyeliğinizde bulunan Çalma listesi için alacağınız takipçiler ortalama olarak sayısına göre 24 saat içerisinde gönderilir. Takipçi sayısı ve profil durumuna göre durum değişmektedir. Gönderilen takipçiler herhangi bir sıkıntı çıkmadan tamamen gönderilir. Gönderim sırasında eksik gönderme gibi bir durum yaşanmaz.

Ax Medya'nın gelişmiş sipariş sistemi ile eksik veya sipariş sayısından az gönderilme durumunda geriye kalan kısım otomatik olarak tamamlanır ve tam da istediğiniz kadar takipçi gönderilir. Eğer sistem o anlık size Spotify Çalma listesi takipçi hizmeti sunamazsa gönderilmeyen takipçi sayısı kadar ücretinizi anında hesabınıza iade etmektedir. Bu sayede diğer sosyal medya hizmetleri sunan sitelerden hep bir adım öndedir.

Spotify Çalma Listesi Takipçileri Nasıl Satın Alınır

Spotify Çalma listesi takipçi hizmetini sınırlı sayıda site hizmet olarak sunuyor olsa da aralarında en kaliteli hizmet ve servisleri Axmedya.com vermektedir. Ax Medya üzerinden spotify hesabınızda oluşturmuş olduğunuz çalma listelerine istediğiniz miktarda takipçi gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Ax medya piyasadaki en iyi Spotify şarkı dinleyici hizmetlerini de sunmaktadır.

İstediğiniz şarkınıza istediğiniz kadar dinleyici gönderebilir ve şarkılarınızın diğer insanların önerilenler kısmına çıkmasına fayda sağlayabilirsiniz. Eğer bu sistem size yeterli gelmediyse Ax medya sizlere aylık dinleyici paket hizmetleri de sunmaktadır. Ücretini bir kere ödediğiniz Spotify Aylık Çalma listesi hizmeti ile istediğiniz sayıda kişi seçtiğiniz ay boyu düzenli olarak şarkılarınızı dinlemektedir. Spotify algoritması da bir çok kişinin sürekli dinlediği şarkıları analiz ettiğinden dolayı sizin de şarkılarınız diğer insanlara önerilmeye başlanacaktır.

Spotify Çalma Listesi Nasıl Satın Alınır

Ax Medya sizlere bir çok ödeme yöntemi sunmaktadır. Öncelikle AxMedya.com üzerinde bir paket seçmeniz gerekmektedir. Satın almak istediğiniz paketi seçtikten sonra kişisel bilgileri girmelisiniz ve ardından önünüze gelecek olan ödeme tercihi sayfasında seçtiğiniz ödeme yöntemine göre paketi hızlıca satın alabileceksiniz.

-Online Ödeme: Axmedya üzerinde satın alacağınız paketi seçtikten sonra bilgilerinizi doldurup ödeme sayfasına geldiyseniz ilk göreceğiniz seçenek Online ödeme olacaktır. Online ödeme ile ister banka ister kredi kartınız ile seçtiğiniz paketi satın alabilirsiniz. Online ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra otomatik olarak 3D secure yani güvenli ödeme adresine yönlendirileceksiniz. Bu sayfada 3D secure kodunuzu girip son satın alma adımını da atabilirsiniz.

-Eft/Havale ile Ödeme: Ödeme kısmında online ödeme yerine eğer ikinci bir seçenek olan Eft/Havale seçeneğini seçerseniz ve devam et derseniz karşınıza Ax Medya'ya ait banka hesap bilgileri çıkacaktır. Öncelikle buradan seçtiğiniz paketin ücretini istediğiniz banka hesabına gönderebilir ve ardından gelecek olan ödeme formu sayfasında formu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurmadığınız takdirde ödeme Ax medya tarafına yansımayacaktır.

-Mobil Ödeme: Eğer online ödeme ve Eft havale ödeme seçenekleri yerine üçüncü bir seçenek olan Mobil ödemeyi seçerseniz Ax medya ve Paywant ortak anlaşmaları ile Mobil ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. Yalnızca burada KDV fiyatından farklı olarak mobil ödeme aracı firmasının almış olduğu bir ödeme komisyonu mevcuttur. Bu komisyonlar ile ödeme yapmak istemiyorsaınz Online ödeme ve Eft havale gibi ödeme seçeneklerini kullanmayı düşünebilirsiniz.

En İyi Spotify Hizmetleri Nereden Temin Edilir?

Spotify üzerinde kullanmak üzere internetten satın alabileceğiniz en iyi hizmetleri. Axmedya.com sitesinden satın alabilirsiniz. Site üzerinde Spotify Türk takipçi, Spotify Çalma listesi Takipçi ve Spotify dinleyici gibi hizmetler sunulmaktadır. Güvenli ödeme sistemi sunan Ax Medya üzerinden alacağınız tüm spotify hizmetlerı kısa sürede tarafınıza iletilmektedir. Takipçi paketleri sipariş geçildiği andan itibaren otomatik olarak başlar e kısa bir süre içerisinde seçtiğiniz hesaba sorunsuz ve eksiksiz olarak gönderilir.