SİPARİŞ SORGULA

Instagram Story İndirme

Tamamen Ücretsiz!

Lütfen kullanıcı adınızın doğru olduğundan emin olunuz. (Profilde paylaşılan storyler seçmeniz için ekrana gelecektir.)

Gönder düğmesini etkinleştirmek için yorum yapmanız gerekir.

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde işleminiz tamamlanmayacaktır.

Siz de Yorum Yapın!
NEDEN AXMEDYA?

Yıllardır bu sektördeyiz ve birbirinden çok farklı yüzlerce sektöre hizmet sunduk. Sizlerden aldığımız yorumlar sayesinde verdiğimiz hizmetten keyif alıyoruz. Hızlı, çözüm odaklı ve PayTR ayrıcalığı ile tüm güvenli ödeme seçeneklerini sunduğumuz firmamızla; hedef kitlelelerinize beraber ulaşıyoruz.

Ultra Hızlı İşlem

İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız.

Telafili Hizmet

Satın aldığınız paketlerin takibini yapıyoruz. Beklenmedik bir durum oluşursa anlık müdahele ile telafi ediyoruz.

7/24 Canlı Destek

Sitemizde bulunan canlı destek ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman whatsapp destek hattından faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme

PayTR'nin 3D Secure güvencesi ile tüm ödeme yöntemlerini sunuyoruz. Sitemizde Kart, Havale&EFT vb. tüm alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur.

SIK SORULAN SORULAR

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Hayır, karşınıza hiçbir reklam çıkmaz. Instagram story indirme aracımız tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

Evet. Global de Ingilizce karşılığı Story olan kelime aslında hikaye demektir. Özetle Story ile Hikaye aynı şeydir. Yani aynı indirme aracı üzerinden, bu sayfadan işlem yapabilirsiniz.

Hayır. Hiçbir ücretsiz aracımızda sizden şifrenizi istemeyiz. Story indirme aracını kullanırken yalnızca indirmek istediğiniz storylerin olduğu profil kullanıcı adını girmeniz yeterlidir. Şifrenizi asla kimseyle paylaşmayınız.

Evet. Story indirme aracı ile instagram üzerinde tek cihaz başına günlük maksimum 250 indirme yapabilirsiniz. 250 üzeri işlem için başka cihazdan instagram story indirmelerinize devam edebilirsiniz.

Hayır. Kişisel verilerin gizliliğini ön planda tutarız. İndirmek istediğiniz storyler direk cihazınıza iner ve hiçbir yerde yedeği tutulmaz.

Evet. Tüm cihazlarınızda Ax Medya sitemiz üzerinden story indirme aracını kullanabilirsiniz. İşlem sıraları girilen kullanıcı sayısına göre otomatik ayarlanmaktadır. Cihazınızla bir alakası yoktur. Lütfen story indirmek için sıranızın gelmesini bekleyiniz.

Evet. Instagram story indirme aracımız, ilgili profilin kullanıcı adını girdiğinizde size öne çıkanları varsa indirme seçeneği sunar. Dilediğinizi seçip indirme yapabilirsiniz.

Öncelikle indireceğiniz story i atan profil açık mı bunu kontrol edin. Gizlideki profillerden instagram story indirme yapılamaz. Sonrasında yorum yap bölümünden yorum yaparak başlat butonunu aktif hale getirin. İlgili storyi paylaşan profilin kullanıcı adını girip başlata bastığınızda; size hangi story sini indirmek istediğinizi soracaktır. İlgili story e tıklayıp indir demelisiniz. Story indirme aracımız fotoğraf ve videoların tümünde sorunsuz çalışmaktadır.
SOSYAL MEDYA’DA EN UYGUN HİZMETLER
AXMEDYA.com'da!
  • 20+ Sosyal Medya Sitesine Hizmet Veriyoruz!
  • Tüm Hizmetler Anlık Olarak Başlar!
  • 7 Gün 24 Saat Destek Veriyoruz!
  • Sipariş Öncesi ve Sonrasında Bilgilendirme yapıyoruz!

Instagram story indirme, pek çok kişinin dikkatini çektiği bir yöntemdir. Instagram kullanıcıları kendilerini geliştirmek için pek çok yönteme başvururlar. Instagram story indirme popüler olan bir yöntemdir.

Story 24 saat içinde kaybolan bir paylaşım olduğu için önemli olan paylaşımları orada tutmak pek doğru bir işlem değildir. Bununla birlikte eğer çok önemli bir paylaşım ise arşiv bölümüne kaydedip daha sonra yeniden kullanmak için story orada hazır olarak bulunur.

Instagram story indirme, instagram hesabını geliştirmek ve daha aktif hale getirmek için kullanılan bir yöntemdir. Fenomen olma yolunda hesabın gelişmesi için çok önemli ve gereklidir. İçerik üretmek ve yeni şeyler keşfetmek için sürekli uğraşan fenomenler instagram story indirme yöntemini kullanarak günden güne yenilenirler.

Instagram Story Download

Instagram story download yani  Instagram story indirme yöntemi ile yeni açılmış bir hesabın etkileşmesi ve büyümesi daha fazla mümkündür.

Sosyal medyayı yakından takip etmek ve viral olan algıyı instagram hesabına geçirmek oldukça dikkat isteyen bir iştir. Bu yöntem ile doğru ve güvenilir şekilde story indirmek mümkündür.  

Instagram’da var olan bir story bazen çok dikkat çekici olabilir. Diğer instagram kullanıcıları bu story’yi kişiden izin alarak kullanmak isteyebilir. Viral olan paylaşımı başka hesaplar kullanarak daha görünür hale gelebilir.

Burada önemli olan instagram algoritmasını iyi yönetmektir. Yani algoritmaya değişik ve herkesçe beğenilen işlerle düşmek gerekir. Böylece keşfete düşmek dahada kolay hale gelecektir. İşte küçük bir instagram story indirme bazı zamanlarda bu kadar önemli olabilmektedir.  

Instagram Öne Çıkan Hikaye İndirme

Instagram öne çıkan hikaye indirme artık herkesin kolayca yapabileceği bir işlemdir. Hesabını büyüterek fenomen olmak isteyen kişilerin sıklıkla kullandığı bir yöntemdir.

Instagram'da var olan story videosunu ücretsiz ve hızlı şekilde indirmek mümkündür. Sadece küçük bir kaç adımla dakikalar sonra aynı story indirilen cihazda olur. Burada önemli olan güvenli ve pratik şekilde indirme yapacak siteyi bulmaktır. Instagram story indirme yöntemi her türlü teknolojik cihaza uygulanabilir. Telefon tablet bilgisayar gibi teknolojik cihazların marka ayırt etmeden indirilmesi rahatlıkla yapılır.

İndirme esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta paylaşılacak story’nin tüm kullanıcılara açık olması gerekir. Ya da story’nin yüklendiği hesabın takip ediliyor olunması gerekir.

Bir story’nin indirilmesi için illa popüler olmasına gerek yoktur. Bir hesap başka bir hesabın yüklediği şu soruyu beğenip indirmek isteyebilir. Son zamanlarda herkes bu şekilde bir yöntem geliştirerek ilerleme kaydetmiştir.

Beğenilen story’nin indirilmesi için aşağıdaki adımları takip etmek yeterli olacaktır.

  • İlgili uygulamayı açarak instagram bilgileri ile hesaba giriş yapılır.
  • Daha sonra indirmek istenilen story’yi  görüntüleyerek kayıt etme butonu olan save butonuna basılır.
  • Burada takip edilmeyen kişilerin instagram kullanıcı adını ilgili alana yazarak arama yapılması gerekir. Ancak bu işlem sonunda istenilen story’ye ulaşılır.
  • Seçili olan story save butonundan sonra cihaza kayıt edilir.

Instagram story indirme adımları oldukça kolaydır. Fakat bir o kadarda dikkat gerektiren bir iştir. Kimseden izinsiz story veya bir başka gönderi paylaşılamaz. İndirmek istenilen story mutlaka herkese açık olmak zorundadır. Aksi halde kişinin hakkına girmiş olunur.

Sosyal medya platformlarında en ses getiren uygulama instagram uygulamasıdır. Çok çeşitli  kullanım alanı olan bu uygulama fenomen olmak yada açılan iş yerini daha fazla kişiye duyurmak için mükemmel bir deneyimdir.

Burada unutulmaması gereken nokta kaliteli içeriklerin her daim değerli olacağıdır. Bir başka deyişle instagram hesabında ister hazırlanıp  yüklenen isterse indirilerek yüklenen bir paylaşım doğru tekniklerle viral olur. Instagram story indirme doğru tekniklerin başında gelir.