SİPARİŞ SORGULA

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme

Tamamen Ücretsiz!

Lütfen girdiğiniz kullanıcı adının doğru olduğundan emin olunuz.

Gönder düğmesini etkinleştirmek için yorum yapmanız gerekir.

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde işleminiz tamamlanmayacaktır.

Siz de Yorum Yapın!
NEDEN AXMEDYA?

Yıllardır bu sektördeyiz ve birbirinden çok farklı yüzlerce sektöre hizmet sunduk. Sizlerden aldığımız yorumlar sayesinde verdiğimiz hizmetten keyif alıyoruz. Hızlı, çözüm odaklı ve PayTR ayrıcalığı ile tüm güvenli ödeme seçeneklerini sunduğumuz firmamızla; hedef kitlelelerinize beraber ulaşıyoruz.

Ultra Hızlı İşlem

İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız.

Telafili Hizmet

Satın aldığınız paketlerin takibini yapıyoruz. Beklenmedik bir durum oluşursa anlık müdahele ile telafi ediyoruz.

7/24 Canlı Destek

Sitemizde bulunan canlı destek ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman whatsapp destek hattından faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme

PayTR'nin 3D Secure güvencesi ile tüm ödeme yöntemlerini sunuyoruz. Sitemizde Kart, Havale&EFT vb. tüm alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

Nesibe Arı
Butik Sahibi

Küçük markalar dönem dönem profil fotoğraflarına dekor modeli koyuyorlar. Fotoğrafı küçük olduğu için instagram foto büyütme aracını kullanıyorum. Teşekkürler Ax Medya.

Ortalama 5/5
Erkin Ulutaş
Tekniker

Ben gizlideki profillerin fotoğrafını büyütmek için kullanıyorum. Hiç sıkıntı yaşamadım. Sadece işlem sırası yoğun olduğunda ufak bekleme süreleri oluyor. Süre zaten altında yazıyor. Öneririm.

Ortalama 5/5
Canan Esra Ekmen
Sosyal Hizmet Uzmanı

Sorunsuz çalışıyor. Tamamen ücretsiz olması süper. Bir sürü app indirdim instagram profil fotoğrafı büyütme diye, hepsi şifremi almaya çalıştı. Bundan dolayı tüm güvenilirliğiyle hep bu siteyi kullanıyorum.

Ortalama 5/5
Gamze Aydoğan
Oyun Yazarı

Genelde insanlar çok küçük fotoğraflar koyduğu için yüzleri anlaşılmıyor. Bundan dolayı çok sık profil fotoğrafı büyütme aracını kullanıyorum. Herkese Ax Medya nın tüm araçlarını tavsiye ederim.

Ortalama 5/5
Güven Aköz
Mütercim

Birçok kez kullandım. Genel sitelerde instagram profil fotoğrafını görene kadar yüzlerce reklam görüyorsunuz. Ax Medya da hiç reklam yok gerçekten profil fotoğrafını büyütürken keyif alıyorum.

Ortalama 5/5
SIK SORULAN SORULAR

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Yapacağınız büyütme işlemi yalnızca 1 profil için geçerlidir. Daha fazla büyütme işlemi yapmanız gerekirse, var olan işleminizin tamamlanmasının ardından hemen bir sonraki işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çünkü sizlere sunduğumuz instagram profil büyütme aracı tarafımızca tamamen güvenliğiniz ve kullanıcı deneyiminiz düşünerek tasarlanmıştır. Ayrıca tamamen ücretsiz ve reklamsızdır.

Evet. Tek cihazdan aynı gün içerisinde 50 instagram profilinin fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

Instagram profil fotoğrafı büyütme aracı, instagram da görmek istediğiniz profil fotoğrafları küçük olduğu için anlaşılmadığında kullanılır. Bu araç sayesinde küçük profil fotoğrafının linkini girerek tam ölçülü halde görebilirsiniz.

Hayır. Sitemizde bulunan hile araçlarının hiçbiri paralı olmayacaktır. Profil fotosu büyütme aracımızda tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Sitemizdeki hiçbir adım da şifreniz istenmez. Profil fotoğrafını büyüttüğünüz kullanıcı ve link kimse ile paylaşılmaz. İlgili link tarafımızda da arşivlenmez. Tamamen misafirlerimizin memnuniyetini ve güvenliğini düşünerek instagram araçları geliştiriyoruz.

Evet. Instagram profil büyütme aracı size üzerinde çalıştığınız görseli indirme imkanı sunar.

Evet, gizli profiller içinde kullanabilirsiniz. Gizli profillerin tamamını görmek için gizli profil aracımızı ziyaret etmelisiniz.
SOSYAL MEDYA’DA EN UYGUN HİZMETLER
AXMEDYA.com'da!
  • 20+ Sosyal Medya Sitesine Hizmet Veriyoruz!
  • Tüm Hizmetler Anlık Olarak Başlar!
  • 7 Gün 24 Saat Destek Veriyoruz!
  • Sipariş Öncesi ve Sonrasında Bilgilendirme yapıyoruz!

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme en çok merak edilen konulardan biridir. Instagram sosyal medya uygulamasını her ne kadar severek kullansak da bazen her istediğimizi yanıtlamayabiliyor. Bunlardan biri de Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarını büyütme işlemidir.

Bazı Instagram kullanıcılarının profil fotoğrafları net bir şekilde görünmeyebiliyor veya yakın çekim bir fotoğraf yüklemedikleri için profillerini net bir şekilde göremiyoruz. Eğer siz de bazı Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarını yakından net bir şekilde görmek istiyorsanız profil fotoğrafı büyütme işlemlerini deneyebilirsiniz. Peki Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi nasıl yapılır?

Programsız Instagram Profil Fotoğrafı Görme

Instagram sosyal medya uygulaması dünyada en çok kullanılan uygulamalarında ilk sırasında yer almaktadır. Tüm dünyadan onlarca kullanıcının olduğu bu platformda onlarca kişi profil fotoğraflarını kullanmaktadır. Fakat bazı kişilerin özellikle takip etmediğimiz ve hesabı gizli olan kişilerin profil fotoğraflarını net bir şekilde göremeyebiliriz.

Herhangi bir program indirmeden güvenli bir şekilde kullanıcıların Instagram profil fotoğrafını görebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir kullanıcının Instagram profil fotoğrafını program kullanmak görmek mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Instagram hesabınıza web site üzerinden giriş yapmaktır.

Instagram hesabınıza masa üstü üzerinden giriş yaptığınızda istediğiniz kullanıcının profil fotoğrafını daha net bir şekilde görebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Instagram profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin profil sayfasını açın. Daha sonra profil fotoğrafının olduğu alana gelin ve sağ tıkla yaparak profil fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Kaydettiğiniz profil fotoğrafını artık daha yakından net bir şekilde görebilirsiniz.

Programsız Instagram profil fotoğrafı görme işleminin yanı sıra güvenli programlar sayesinde profilini merak ettiğiniz kişilerin profil fotoğraflarını daha net ve yakından da görebilirsiniz.

Programlı Instagram Profil Fotoğrafı Görme

Bazı Instagram kullanıcılarının profil fotoğraflarını takip etsek de etmesek de yakından göremeyebiliyoruz. Bunun için bazı uygulamalar var. Instagram profil fotoğrafı görme uygulamaları sayesinde görmek istediğiniz kullanıcıların profil fotoğraflarını daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Bu uygulamalar ve programlar sayesinde istediğiniz Instagram kullanıcısının profil fotoğrafına zoom yapabilir, istediğiniz gibi profil fotoğrafını açabilir veya profil fotoğraflarını indirebilirsiniz.

Uygulamaları indirdikten sonra Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Daha sonra profil fotoğrafını merak ettiğiniz hesabın kullanıcı adını arama sekmesinden aratın ve profile girin. Profilin linkini kopyalayarak uygulamaya yapıştırın. Aradığınız ve merak ettiğiniz kullanıcının Instagram profilini tam çözünürlüklü bir şekilde görebilirsiniz.

Instagram’da Profil Fotosu Nasıl Büyütülür?

Instagram’da profil fotosu nasıl büyütülür diye merak eden instagram kullanıcıları merakını gidermek adına arayışa geçmiştir. Profil fotoğrafı büyütmek o kadar da zor bir işlem değildir. Basitçe bir kaç adım gerektiren büyütme işlemi istenilen profilin yüksek çözünürlükte net şekilde görünmesini sağlar.

Android telefonlarda daha rahat olan bu işlem sayesinde güvenli ve pratik şekilde istenilen fotoğrafa ulaşmak  mümkündür. Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için aşağıdaki maddeleri dikkatle uygulamak yeterli olacaktır.

  • Android telefonlarda daha çok geçerli olan bu yöntem için ilk önce instagram için hazırlanan profil indirme uygulamasını indirmek gerekir.
  • Ardından hangi hesabın profil resmini büyütmek gerekiyorsa o hesabın kullanıcı adını yazmak ve aratmak gerekir.
  • Ardından istenilen hesabın profil resmine dokunarak yüksek çözünürlükte net profil fotoğrafı elde edilmiş olunacaktır.

Yukarıda belirtilen bilgiler doğrultusunda hızlı, yüksek çözünürlüklü ve daha büyük fotoğraflara ulaşmak mümkündür. Ayrıca tüm cihazlarda bu işlemi yapmak çok daha kolay ve yapıcıdır. Cihaz markası ayırt edilmeden yüksek kaliteli fotoğraflar elde edilebilir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli güvenli ve doğru şekilde işlem yapmaktır.