SİPARİŞ SORGULA
AX MEDYA

Hakkımızda

Şuan bu yazıyı okuyorsanız bu bir tesadüf değil :) Ax Medya'nın dijital yeteneğidir. Sizlerde aynı şekilde ulaşmak istediğiniz insanlara ulaşabilirsiniz. Bu konu hakkında dilerseniz görüşebiliriz? Görüşmeden önce biraz bizi tanımak isterseniz aşağıdaki yazıyı okuyabilirsiniz.

2015 yılında, Dünyanın'nın tamamen dijitalleştiği kanaatiyle bu yola çıktık. Kendini tamamen reklamcılığa ve yazılım hizmetlerine odaklayan 2 arkadaş olarak, bizden çevremiz aracılığıyla istenen hizmetleri tüm insanlara sunmaya karar verdik. Büyük işler başardık; birçok reklam yönetimi, üretimi sağladık. Bu süreçte reklamcılıkta hedefleme ile insan psikolojisi arasındaki birlikteliği anlamak adına psikolog arkadaşlarımızla bilgi sentezi yaptık. Bu sektörde Aramıza genç ve dinamik yeni çalışma arkadaşları da katarak 9. yılımızı sizlerin eşliğinde devirmiş bulunmaktayız.

2015-2018'de bağımsız sürdürdürdüğümüz çalışmaları, Ax Medya kuruluşu ile 2018'de bir çatı altında buluşturduk. Artık tescilli bir markayız.

Bildiğiniz gibi yıllar içerisinde birçok platform, insanlara sesimizi duyurabilmemiz için araç olmuştur. Bir zamanlar gazeteler bu ihtiyaç için kullanılan ve çok etkili bir araç iken, onun yerini alan televizyonların bile şuanda Sosyal Medya kadar kuvvetli olmadığının sizler de farkındasınız değil mi?

Youtube ve İnstagram, Dünya pazarında şuan başı çekiyor. Açık piyasa olmanın verdiği avantaj paha biçilemez. Ancak, öylesine video yükleyip, içerik paylaşan insanların birden bire popülerleşmeye, insanlar tarafından takibe alınmaya başlaması tesadüf değil. Altında, zaman içerisine yayılmış basamaklar halinde hedefler ve doğru bir stratejik hesap yönetimi yatmakta.

Ax Medya olarak, sektördeki bilgi ve tecrübemizin, sadece takipçi hizmetlerimizden ibaret olmadığını bilmenizi isteriz. Web sitelerinizin yönetiminden Sosyal medya hesaplarınızda izlenecek strateji ve planlamalara kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Ayrıca tüm mütevaziliğimizle belirtmek isteriz ki, piyasada sıkça gördüğünüz fakat ödemenizi yaptıktan sonra aslında hiç de size vaadedildiği gibi olmadığını farkettiğiniz “Gerçek ve Aktif Takipçi” hizmetimiz, bize rakip olmaya çalışan diğer Dijital Medya unsurlarının adım adım önündedir.

Takip edilen ve öncü hizmetleriyle tüm aramalarda karşınıza çıkan bir firma olarak Ax Medya, Dijital Dünya’daki yükselişiniz için her zaman yanınızda olacak!