SİPARİŞ SORGULA

Youtube Abone Hilesi

Tamamen Ücretsiz!

Lütfen Youtube linkinizin doğru olduğundan emin olunuz.

Gönder düğmesini etkinleştirmek için yorum yapmanız gerekir.

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde işleminiz tamamlanmayacaktır.

Siz de Yorum Yapın!
NEDEN AXMEDYA?

Yıllardır bu sektördeyiz ve birbirinden çok farklı yüzlerce sektöre hizmet sunduk. Sizlerden aldığımız yorumlar sayesinde verdiğimiz hizmetten keyif alıyoruz. Hızlı, çözüm odaklı ve PayTR ayrıcalığı ile tüm güvenli ödeme seçeneklerini sunduğumuz firmamızla; hedef kitlelelerinize beraber ulaşıyoruz.

Ultra Hızlı İşlem

İnovatif altyapımız ile tüm siparişlerinizi en kısa süre içerisinde teslim alırsınız.

Telafili Hizmet

Satın aldığınız paketlerin takibini yapıyoruz. Beklenmedik bir durum oluşursa anlık müdahele ile telafi ediyoruz.

7/24 Canlı Destek

Sitemizde bulunan canlı destek ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman whatsapp destek hattından faydalanabilirsiniz.

Güvenilir Ödeme

PayTR'nin 3D Secure güvencesi ile tüm ödeme yöntemlerini sunuyoruz. Sitemizde Kart, Havale&EFT vb. tüm alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Hakkımızda Yapılan Müşteri Yorumlarımıza Bakabilirsiniz.

İsmail Öğüt
Sanat Yönetmeni

Ufak çaplı kanallarımızın biraz daha etkileşim alması için Ax abone hilesini kullanıyoruz. Hileyi ben keşfettim ama gelen youtube aboneleri iyi olunca tüm arkadaşlarım kullanmaya başladı. Umarım aynı stabillikte çalışmaya devam eder.

Ortalama 5/5
Betül Konak
Mimar

Altyapı olarak baya emek verilmiş. Hiçbir adımda negatif bir durumla karşılaşmadım. Abone hilesi olarak bir numara diyebilirim. Artık youtube kanalım daha popüler ve çok kişiye ulaşabiliyorum. Bu tür araçlar geliştiren Ax Medya ailesine başarılar diliyorum.

Ortalama 5/5
Ferit Cayaner
Öğrenci

Kanalımda sadece 23 tane abone vardı. Bu biraz düşük olduğu için hemen arayışa girdim. Youtube abone hilesi konusunda bir türlü çalışan bir site bulamadım derken Ax Medya ya denk geldim. Gerçekten harika işleyen bir yapıları var. Daima tavsiye ediyorum. Bu site cidden en iyisi.

Ortalama 5/5
Abdullah Samet Arslan
Fotoğraf Sanatçısı

Dükkanımızın içeriklerini paylaştığımız kanalımız için kullanıyoruz. Düzgün çalışan youtube abone hilesi bulmak hiç kolay bir meziyet değil. İyi ki böyle bir sistem yapmış arkadaşlar. Bu sitedeki her şey çok güzel çalışıyor. Hiç sorun olmuyor.

Ortalama 5/5
Serpil Eser
Kuaför

Gündelik olarak makyaj ve saç modelleri paylaştığımız youtube kanalımızda abonelerimiz yükselmeyince youtube abone hilesini kullandık. Site çok akıcı çalışıyor ve sistem çok basit. İşlem süresi dolunca sıranız geliyor ve yönlendirmeler hemen başlıyor.

Ortalama 5/5
Kerim Şenay
Otomotiv Sektörü - Parça İmalatı

Youtube para kazanma limitini açmak için Ax Medya nın youtube abone hilesini kullandım. Kesinlikle anlık gönderim yapıyorlar ve çok kaliteli bir kitle yönlendiriyorlar. Herkese tavsiye ederim gerçekten çalışan bir abone hilesi arıyorsanız hemen kullanabilirsiniz.

Ortalama 5/5
SIK SORULAN SORULAR

Müşterilerimiz tarafından en çok sorulan soruları sizler için derledik.

Sitemizde bulunan youtube yorum hilesi ile videonuza gerçek yorumlar gönderebilirsiniz. Sorumuzun cevabı: Evet, youtube yorum hilesi gerçektir ve Ax Medya sitesinde ücretsiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Abone hilemizin gönderimi youtube algoritmasına ve işlem sırasına bağlı 5 ile 15 dakika arasında tamamlanmaktadır. Abone hilesini başlattığınızda ortalama bekleme süreniz ekranda yazacaktır.

Youtube abone hilesi ile yapılan yönlendirmeler tamamen gerçek kullanıcıları kapsamaktadır. Bundan dolayı ilk etaplarda abonelikten çıkanlar olabilir ama bu oran %2 yi geçmeyecek kadar düşüktür.

Tüm yönlendirmelerimiz organik youtube abonelerini içerir. Yani hile aracımız ile gelen tüm youtube aboneleri gerçektir ve sizi takip ederler.

Abone hilesinin tek hesap için günlük limiti maksimum 5.000 kullanıcıdır. Lütfen 5.000 kullanıcı üzerinde atım yapmaya çalışmayınız. Maksimum değerin üzerinde atım olmayacaktır.

Youtube abone hilesi ile belirtilen limitler çerçevesinde tamamen ücretsiz olarak abonelerinizi arttırabilirsiniz. Böylece kanalınızın abone sayısını yükseltebilirsiniz.

Evet, sitemizde bulunan youtube abone hilesi tamamen bedavadır. Hiçbir zaman ücretsiz araçlar kategorimizde fiyat talebi olmayacaktır. Tüm araçlar daima ücretsiz kalacaktır.

Hayır, sitemizdeki hiçbir araçta şifreniz istenmez. Youtube abone hilesi aracımız tamamen ücretsiz olup, sizden hiçbir zaman şifreniz istenmez.
SOSYAL MEDYA’DA EN UYGUN HİZMETLER
AXMEDYA.com'da!
  • 20+ Sosyal Medya Sitesine Hizmet Veriyoruz!
  • Tüm Hizmetler Anlık Olarak Başlar!
  • 7 Gün 24 Saat Destek Veriyoruz!
  • Sipariş Öncesi ve Sonrasında Bilgilendirme yapıyoruz!

YouTube Ücretsiz Abone Hilesi

Youtube abone hilesi, youtube camiasında ilerlemek isteyen kişilerin sıklıkla başvurduğu bir hiledir.  Bu hile ile kısa sürede istenilen kitleye ulaşmak mümkündür. Youtube abone hilesi ücretsiz olduğunda youtube sahibi kişiler büyük bir avantaj elde ederler.

Youtube’da herkesin dikkatini çeken bir etki yaratmak için abone sayısı çok büyük önem taşır. Abone sayısı arttıkça izlenme ve kazanç oranları da aynı doğrultuda yükselir. Ne kadar çok büyük kitlelere ulaşılırsa izlenmeye bağlı kazanç o kadar artar.

Youtube’da birçok farklı kanal ve birbirinden farklı videolar vardır. Her kanal kendine özgü içerikler üretir. Ortalama olarak youtube izleyicileri neleri daha çok seviyorsa o yönde içerik üretmek gerekir. Bu ek bilgi oldukça önemlidir. Bu bilgi ile youtube abone hilesi birleşirse daha büyük kitlelere ulaşmak mümkündür.

Youtube Abone Hilesi Güvenilir Mi?

Youtube abone hilesi güvenilir mi diye  merak eden pek çok kişi vardır. Bu hile kaliteli ve hızlı olarak hizmet eden bir hiledir. Sertifikalı ve onaylı olduğu için güvenlik konusu çoktan halledilmiş olunur. Sistem şifre girişine gerek duymadan rahat şekilde işler.

Youtube abone hilesi günümüzde pek çok kanalın yardımcısı olarak kullanılır.

Youtube Abone Hilesi Kaç Adet Abone Gönderir?

Youtube abone hilesi kaç adet gönderir diye soran kişilere yanıt olarak şu bilgi verilebilir. Bir işlemde net olarak 1000 abone gönderilir. Ayrıca bu gönderim işlemi için hesabın herkese açık olması gerekir. Sosyal medya platformunda kullanılan bütün hilelerde bu kural geçerlidir.

Düzenli şekilde bu hile uygulayan kimse youtube hesabı için ay sonunda 30.000 aboneye sahip olabilir.

Youtube abone hilesi çok önemli bir yöntemdir. Youtube çok büyük bir sosyal medya platformu olduğundan burada manuel şekilde gelişmek pek mümkün değildir.

Youtube abone hilesi için bot ve türk kullanıcılarından oluşur. Bu hile türü ortaya karışık youtube abone hilesi olarak youtube hesabı kullanan kişilerin karşısına çıkar. Youtube abone hilesi %100 Türk kullanıcılarından olmasa bile hepsi gerçek kullanıcı olarak kişinin hesabındadır.

Youtube Abone Hilesi Şifresiz

Youtube abone hilesi şifresiz kullanılan bir işlemdir. Kolay ve yapıcı olduğu için artık günümüzde çokça kullanılır. Neredeyse youtube için olmazsa olmaz bir yardımcı araç rolündedir. Pek çok kişi bu hileyi kullanarak hesabını hızlıca geliştirmiştir. Bazı youtube kanalları düzenli olarak bu hileyi dener. Doğru yolda ilerlemek ve Youtube kanalı için gerekli sınırları çizmek için bu hile gereklidir.

Youtube Abone Hilesi İçin Neden Şifre Girmemeliyim?

Youtube abone hilesi için neden şifre girmemeliyim yada neden şifresiz işlem yapmalıyım diye sorun kişilere ilgili cevap aşağıda ki yazıdadır.

Youtube abone hilesi kısa  sürede büyük ilgi toplayan bir hile türüdür. Dolayısıyla bunun beraberinde hem sorunları göze çarpar. Youtube abone hilesi yaparken hiç bir şifre ve uygulamaya kayıt olmak gerekmez. Bu sayede hesabın çalışması gibi olaylar engellenmiş olunur.

Youtube abone hilesi özelliklerinden biri olan güvenli kullanım imkanı, her daim güzel işler başarmak için hazırdır.

Youtube Abone Hilesi Özellikleri

Youtube abone hilesi özellikleri arasında en çok bilineni ücretsiz ve güvenilir olmasıdır. Bu hilenin olumlu yada olumsuz tarafları elbette ki vardır. Fakat olumlu tarafları olumsuz taraflarını geçmiştir.

Youtube abone hilesi izlenme sayısını yükseltmeye yarar. Dolayısıyla beğeni ile de yakından ilişkilidir. Eğer çok kişiye ulaşmak ve bunu kısa sürede yapmak gerekiyorsa korkulacak bir şey yoktur. Youtube abone hilesi sayesinde her şey kontrol altındadır.