AXMEDYA

BLOG

TikTok Destek

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatasının Çözümü Nedir?

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatasının Çözümü Nedir cevabı pek çok Tiktok kullanıcısı tarafından merak konusudur. Eğer Tiktok uygulamasını kullanıyorsanız, dönem dönem hızlı takip hatası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kullanıcıların sıkça yaşadığı durumlardan birisi olan hızlı takip hatası için işinize yaracağınız çözümleri sizler ile paylaşıyoruz. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasının çözümü nedir ve engeli kaldırmanın yöntemleri için yazımıza göz gezdirebilirsiniz. 

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ve hata sonucunda meydana gelen engelin nasıl kalacağı ile ilgili tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası için çözümlere bakmadan önce, hatanın neden dolayı meydana geldiğini anlatmak isteriz.

Tiktok takipçi sayınızın artması için en pratik ve kolay yöntemlerden birisi de takip isteği atmaktır. Bu sayede attığınız takip isteklerinizi kabul eden kullanıcılar ile takipçi sayınızı da artırabilirsiniz. Ancak aynı gün içerisinde, sık sık ve art arda takip isteği atmanız, Tiktok algoritmasına takılmanıza neden olabilir.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde TikTok Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/tiktok-takipci-satin-al/

Tiktok uygulamasının algoritmasına takıldığınız anda, sizlere öncelikli olarak uyarı verilmektedir. Eğer istek atmaya devam ederseniz, Tiktok tarafından hesabınız engellenebilmektedir. Hesabınızın ne zaman engelinin kalkacağı ise net değildir. Buna sadece Tiktok uygulaması karar vermektedir.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Nasıl Çözülür?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası nasıl çözülür ve takip engelinin kalkacağı süre pek çok kullanıcı tarafından merak konusudur. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası ile ilgili pek çok çözümden bahsedebiliriz. Eğer önerilerimizi değerlendirirseniz Tiktok’tan erişim engeli yemeden sadece hatanın giderilmesini de sağlayabilirsiniz. Tiktok çok hızı takip ediyorsun hatası çözümü için izleyebileceğiniz adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öncelikli olarak Tiktok hesabınıza giriş yapmalısınız.
 • Tiktok profilinizi açtıktan sonra ayarlar kısmına giriş yapın.
 • Ayarlarda göreceğiniz “sorun bildir” kısmına tıklayın.
 • Uygulamanın size gönderdiği konu ile ilgili sorunu seçmeden önce öncelikli olarak “diğer” konusu tercih etmeniz gerekmektedir.
 • Konu seçimini yapmanızın ardından, “hala sorun var” butonuna tıklayın. Buraya kendi cümleleriniz ile yaşadığınız çok hızlı takip ediyorsun hatası ile ilgili sorununuzu kısaca açıklayabilirsiniz.
 • Ardından profilinize geri dönerek, sürekli olarak sayfa yenileme işlemine başlayın. Kısa sürede sorunun giderildiğini fark edebilirsiniz.
 • Eğer aldığınız hatadan dolayı engeliniz hala devam ediyor ise, uygulamayı silip geri yüklemeniz de işinize yarayacak bir çözüm olacaktır.
 • Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası almamak için, bir saat içerisinde 45’ten fazla kişiye takip isteği atmamanız gerekmektedir. Eğer takiplerinizi artırmak istiyorsanız, güvenli bir şekilde tercih edebileceğiniz Tiktok takipçi satın al yöntemini de kullanabilirsiniz.

Tiktok Çok Hızlı Takip Ediyorsun Hatası Neden Olur?

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası neden olur ve bu sorununun sebeplerini bilmenizde yarar olacaktır. Diğer pek çok uygulamada olduğu gibi, Tiktok uygulamasında da kullanıcıların güvende olması için belirli bir algoritma bulunmaktadır.

Hem uygulamanın, hem de profilinizin güvenliği için çok hızlı takip hatası da bu algoritma tarafından verilmektedir. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası almanızın sebeplerini şu şekilde maddelemek mümkündür:

 • Sürekli olarak diğer profillere takip isteği atmanız,
 • Diğer kullanıcılara hızlı bir şekilde spam isteği göndermeniz,
 • Canlı yayın esnasında diğer Tiktok profillerine hızlı ve seri bir şekilde takip isteği göndermeniz,
 • Hesabınızdaki gönderilerinizin altına yorum atan tüm profillere, hızlı bir şekilde ve peş peşe takip isteği atmanız,
 • Tiktok algoritması tarafından belirlenen sınırı aşarak, gün içerisinde pek çok takip isteği atmanız hızlı takip ediyorsun hatası almanıza neden olabilmektedir.

Tiktok Takip Etme Sınırı Nedir?

Tiktok takip etme sınırı nedir ve çok hızlı takip ediyorsun hatası almamak için dikkat etmeniz gereken sınırı sizlere aktarıyoruz. Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatası almanızın birincil nedeni, uygulama tarafından belirlenen sınırı aşmış olmanızdır. Bu hata ile birlikte, hesabınız üzerinden hiçbir şekilde diğer kullanıcılara takip isteği atamazsınız.

Eğer uygulama tarafından hata veya engel almak istemiyorsanız, 1 saat içerisinde en fazla 45 adet takip isteği atmanız gerekmektedir. Bu sınırı aşmanızın ardından, Tiktok sizlere çok hızlı takip ediyorsun hatası verecek ve devam etmeniz durumunda engel koyacaktır.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir