AXMEDYA

BLOG

Instagram Destek

Instagram’a İletişime Geç Butonu Eklemek, Müşterileriniz Daha Kolay Ulaşsın

Instagram’a İletişime Geç Butonu Eklemek neden gerekli? Müşterileriyle etkileşim kurmak, sipariş almak ve destek sunmak isteyenler için Instagram’da iletişime geç butonu nasıl eklenir?

İnstagram’a iletişime geç butonu eklemek ve iyi bir işletme hesabı oluşturmak isteyenler için birbirinden kıymetli ipuçlarını bu yazımızda sizler için bir araya getirdik. Daha fazla insana ulaşmanızı ve başarınızı arttıracak stratejiler geliştirmek için bu yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Instagram’da Müşteri Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Instagram iletişime geç butonu nasıl eklenir, sorusundan önce bu sosyal mecra platformundan kazanç elde etmek isteyenlerin bilmesi gereken önemli noktalara değinmek istiyoruz. İletişim butonu Instagram’da başarı elde etmek isteyen işletmeler için oldukça yararlı bir araç. Peki, iletişim butonu oluşturmayla birlikte, daha fazla müşteriye ulaşmak için nasıl bir hesap oluşturmamız gerekir?

Doğru Bir Profille Müşterilerinizle Buluşun

Instagram’da para kazanmak, ürün veya hizmet tanıtarak müşteriyle buluşmak isteyenlerin son zamanlarda tercih ettiği yöntemlerin başında işletme hesabı oluşturmak geliyor. Instagram’da işletme hesabı açmak kullanıcılara birçok avantajı beraberinde getiriyor. Profesyonel bir hesap oluşturarak, paylaşım istatistiklerini takip edebilir ve bu yazımızda ele alacağımız “iletişime geç”  butonu ekleme gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Instagram işletme hesabı ücretsiz olarak sunulan bir hizmettir. İsteyen kullanıcılar işletme hesabından vazgeçerek kendi şahıs hesaplarına geri dönebilir. İşletme hesapları müşterilerin ulaşabileceği iletişim kanallarının yer aldığı bir hesaptır. Özellikle satış amaçlı kullanılan hesaplarda ürünler fiyat ve özellikleriyle sayfa üzerinde belirtilebilir. Böyle hesapların en büyük avantajı paylaşımları görmek ve istatistiklere bakarak yeni stratejiler geliştirme fırsatını bulabilmektir.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/

Instagram İşletme Hesabı Nasıl Açılır?

İşletme hesabı açmak için var olan bir hesabı işletme hesabına dönüştürebilir veya yeni bir hesap açabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, bir hesabı işletme hesabına dönüştürürken ya da yeni işletme hesabı açarken telefon veya tablet kullanmanız gerektiği. Hesabınıza mobil bir cihazla girdikten sonra profilinizden “ayarlar” bölümüne girmeniz gerekiyor.

Ayarlar bölümünde “Profesyonel Hesaba Geçiş Yap” seçeneği yer almaktadır. Bu seçeneği seçtikten sonra karşınıza bu özellikle ilgili detaylı bilgiler gelecektir. Bu alanda ileride işletme hesabınızın size sağlayacağı kolaylıkları ve kullanım koşullarını okuyabilir, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Daha sonraki aşamada, Instagram sizlere kategori seçme ve bilgilerinizi düzenleme seçenekleri sunacaktır. Burada iletişim bilgilerinizi girmeniz müşterileriniz açısından son derece önemlidir.

Instagram’da işletme hesabı kullanmak size çeşitli istatistikleri görme fırsatı verir. Ancak şahsi hesaba geri dönerseniz birçok özelliği kullanamayacağınızı bilmeniz önemlidir. İşletme hesabına iletişim bilgileri eklerken, sayfanızı Facebook profilinizle birleştirme şansını kullanmanızı da öneriyoruz. İşletme sayfası satış dışında, yazılarını veya çeşitli girişimlerini tanıtmak için de kullanılabilir. Ücretsiz olan bu özellikle sosyal medyadan etki şekilde yararlanabilirsiniz.

Instagram’a İletişime Geç Butonu Eklemek

Instagram’a iletişime geç butonu eklemek için Facebook sayfanızı kullanmanız gerekiyor. Instagram’a girip işletme hesabına geçtikten sonra Facebook hesabına girebilir ve kullanmak istediğiniz sayfayı seçerek işleminizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Sayfanızı seçtikten sonra iletişim butonu ekleme işleminizi yapabilirsiniz. Bu butonda hangi bilgilerin kullanıcılar tarafından görüntüleneceğine siz karar verebilirsiniz. Bunun için ilgili alanları doğru doldurmanız oldukça önemli. Daha sonra işleminizi tamamlayabilir ve düğmeyi kullanıma açabilirsiniz.

Instagram İletişime Geç Butonu İle Yetinmeyin

Instagram gibi milyonlarca kullanıcının etkileşim halinde olduğu sosyal medyalarda tanınır olmak son derece önemli. Özellikle tanıtım ve satış amacıyla açılmış hesaplarda geniş kitlelere ulaşmak büyük önem taşıyor. Profesyonel bir hesap açmak, hedef kitleye uygun içerikler üretmek ve iletişim butonu eklemek, başarılı olmanız için size kolaylık sağlayacak özelliklerdir. Bunun yanında, sesinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak için uzman desteği alara yolunuza devam edebilirsiniz.

AX MEDYA olarak, müşterilerimize Instagram gibi sosyal medya mecralarda başarılı olma konusunda profesyonel destek sunuyoruz. Onlara hedefledikleri kitleye uygun takipçi sayısını kazandırıyor ve hizmet sonrasında 7/24 teknik destek sunuyoruz. Instagram’da takipçi kazanmak için panelimizi kullanabilir veya bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı takipçi satın alma paketlerimizle gerçek ve aktif kullanıcılara ulaşma şansını yakalayabilirsiniz.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir