AXMEDYA

BLOG

TikTok Destek

Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır, Mavi Tik Alma için gerekenler nelerdir? Hepsi için kısa ve net cevaplarımız yazımızın devamında…

Son dönemlerde herkes tarafından fazlasıyla ilgi bulan bu konu, birtakım kriterleri içine alabilmektedir.  Bu özel tik işareti sayesinde kişiler tanınmış kişi kategorisine geçerek daha güvenilir bir hesap sahibi olduklarını etiketleyebilmektedir.

Güçlü bir hesap anlamını taşıyan Mavi tik simgesi ile bu platform içerisinde daha fazla müşteri ve takipçi edinebilme ayrıcalıkları bulunuyor.

Tiktok mavi tik rozeti alınabilmesi için noksansız olarak tüm aşamaları yerine getirmek ve gerekli başvuruyu tamamlamak gerekmektedir. Her kullanıcının rahatlıkla başvuru yapabildiği Mavi tik konusunda talep çok fazla.

Tiktok’da mavi tik olması için kaç takipçi?

Bu özel mavi rozete sahip olabilmek amacıyla en başta hesabınızın 1000 takipçi sayısına sahip olması gerekmektedir. Bu sayıya sahip olan tüm resmi ve tüzel kişiler gerekli başvuruyu yapabilir bunun sonucunda olumlu ya da olumsuz geri dönüşler alabilir.

Sadece istenen takipçi sayısına sahip olmak ile Tiktok mavi tik başvurusundan olumlu sonuç alabilmek mümkün olmamaktadır. Unun yanı sıra diğer gerçekleşmesi gereken birtakım kriterler bulunmaktadır.

Tiktok mavi tik alma ücreti nedir?

Mavi tik rozeti sahibi olabilmek için Tiktok, kullanıcılarından herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Uygun şartları taşımak ve doğru başvuru yapmak kaydı ile Tiktok tarafından Hesap doğrulaması yapılarak mavi tik amblemi profil isminin yanında belirmektedir.

Tiktok’ta mavi tik neye göre verilir?

Sosyal medyada tanınmış kişiler arasında yer almak için belli başı bir takipçiye sahip olmak gerekmektedir.  Gerçek hesaplar üzerinden takip alan bir hesabınızın varlığı gerekli başvuruyu yapabilmek için olması gereken durumdur.

Var olan hesabınızın takipçi sayısını yükseltmek içinse bir takım püf noktalar yerine getirmeniz gerekmektedir.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde TikTok Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/tiktok-takipci-satin-al/

Tiktok mavi tik ne işe yarar?

Mavi tik amblemi, tiktok hayatının dışında hesap sahiplerinin tanınan bir kişi olduğunu simgeler. Popülerliği yüksek bir kişiye ait hesap olduğunu simgeler.

Tiktok hesaplarında mavi tik işareti bulunan kişiler, çok hızlı bir biçimde takipçi sayısını arttırabilir. Güvenilirliğin eve onaylanmış bir hesabın oluşması ile takip istekleri artış gösterebilmektedir.

Tiktok mavi tik alma koşulları nelerdir?

  • Mavi tiki tiktok üzerinden almak isteyenlerin yerine getirmesi gereken birtakım şartlar bulunmaktadır. Bu detayların neler olduğuna maddeler halinde bakalım.
  • Mavi tik alımı için baş vuru yapılacak olan hesabın en başta telefon numarası ve e- mail ile doğrulanmış bir hesap olması en önemli kriterdir.
  • Yine ilgili hesabın aktif bir biçimde hesap sahibi tarafında kullanılıyor olması gerekmektedir.
  • Tiktok hesabı üzerinden paylaşım yapılan içerik özellikleri büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple çok eğlenceli ya da insanların ilgisini çekebilecek özelliğe sahip paylaşımlar üretilmelidir. Aksi halde takipçiler sıkılarak takipten çıkabilmektedir.
  • Tiktok takipçi sayısı olarak en az 1000 kişilik yeterlilik sayısına sahip olmak büyük önem taşımaktadır.
  • Tiktok videolarının güncel gündeme ilişkin paylaşım özelliklerinden oluşması önemlidir.
  • Her gün düzenli bir biçimde paylaşımların yapıldığı bir hesap üzerinde başvuru yapılması gerekmektedir.
  • Yapılan video paylaşımlarına verilen beğeni ve yorumlar gerçek hesap sahipleri tarafından olmalıdır. Bot veya hileli hesaplar üzerinden beğeni olmaması önemlidir.
  • Arama geçmişlerine göz atıldığında hesap adının sıklıkla aranmış olması gerekmektedir. Bu tanınmış kişi olmasının ne belirgin şeklini göstermektedir
  • Gerçek yaşantınızda başarılı bir kimliğe sahipseniz ve birçok kişi tarafından bilinen bir yaşantınız varsa Tiktok üzerinden mavi tik alma sürecini kolay hale dönüştürebilirsiniz.

Gerekli kriterleri sağladığınızı düşünüyorsanız başvuruyu kolayca yapabilir ve Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır sorusunun cevabını öğrenmiş olabilirsiniz.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir