AXMEDYA

BLOG

Twitter Destek

Twitter Hesapsız Giriş Mümkün Müdür?

Twitter Hesapsız Giriş Mümkün Müdür sorusu son dönemlerde pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Twitter, her dönemin en popüler sosyal medya platformlarından biridir.

Milyonlarca kullanıcısı olan uygulamaya üye olmadan, tarayıcılar üzerinden giriş yapılabilmektedir. Ancak son dönemlerde üyeliği bulunmayan pek çok kullanıcı, uygulamaya erişemediklerini dile getirmektedirler.

Twitter, artık üye olmadan platform içerisinde gezinme işlemini askıya aldı. Bu sayede uygulamada gezinmek için bile mutlaka Twitter üyesi ve kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Twitter hesapsız giriş mümkün müdür ve konunun detayları için yazımıza devam edebilirsiniz.

Twitter Hesap Açmadan Girilir Mi?

Twitter hesap açmadan girilir mi ve üyelik olmadan uygulamayı kullanabilme hakkında önemli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Twitter platformunun el değiştirmesi ile birlikte, uygulama ile ilgili pek çok kural da değiştirilmiştir.

Kullanıcılar uygulamada profil sahibi olmadan, pek çok gönderiye ulaşabiliyordu. Ancak artık üyeliği olmayan ve hesabı bulunmayan kişilerin, uygulama içerisine erişimi kısıtlandı. Üstelik bu kısıtlama sadece mobil cihazlar için geçerli değildir.

Masaüstü tarayıcılarında da üyeliğiniz yok ise, Twitter uygulamasının içeriğine ulaşamayabilirsiniz. Twitter uygulaması içerisinde yer alan tüm gönderiler sadece platforma üyeliği bulunan kişiler tarafından görüntülenebilmektedir.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Twitter Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi hizmeti alabilirsiniz: https://axmedya.com/twitter-takipci-satin-al/

Twitter Hesabına Nasıl Giriş Yapılır?

Twitter hesabına nasıl giriş yapılır ve Twitter giriş için kullanabileceğiniz farklı yöntemleri inceleyebilirsiniz. Twitter hesabınıza kullanıcı adınız dışında, farklı bilgileri kullanarak da giriş yapabilişiniz. Twitter hesabına giriş yapmak için şu yöntemleri deneyebilirsiniz:

  • Twitter üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresini ilgili kutucuğa yazın. Ardından şifreniz ile Twitter hesabınıza erişebilirsiniz. Eğer şifrenizi hatırlamıyor iseniz, e-posta adresinize gönderilecek olan şifre sıfırlama formunu doldurabilirsiniz. Yeni şifre girişi ile uygulama üzerinden tekrar giriş yapabilirsiniz.
  • Eğer Twitter hesabınız için kullandığınız e-posta adresinizi hatırlamıyorsanız, kullanıcı adınız ile de giriş yapabilme avantajınız bulunuyor. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile kısa sürede Twitter profilinize ulaşabilirsiniz.
  • Hem e-posta adresi, hem de kullanıcı adı dışında telefon numarası ile de Twitter girişi yapabilmek mümkündür. Üstelik hesabınıza tanımladığınız telefon numarası sayesinde, şifre değiştirme ve yenileme işlemlerini de güvenle halledebilirsiniz.

Twitter ’a Üye Olmadan Giriş Yapma

Twitter ’a üye olmadan giriş yapma son yapılan değişiklikler sonrasında ciddi bir sınırlama getirilen eylemlerden biridir. Twitter için gönderilen linklere tıklayarak, ilgili gönderiyi görebilmek için üye olmaya gerek yoktu. Ancak yapılan son yenilikler ve getirilen kurallar ile birlikte, artık üyelik işlemini gerçekleştirmeden gönderilere ulaşılamamaktadır.

Platform için yapılan sınırlı erişimin, yakında tamamen kısıtlanacağı da bilinmektedir. Herkese açık tweetlere erişmek için, üyelik şartı artık değişti. Kamuya açık profillerin incelenmesi için getirilen bu kısıtlama, beğeni ve yorum yapma gibi eylemleri de etkiledi.

Bununla birlikte şimdilik bazı kullanıcıların belirli sayıdaki tweetlere üye olmadan erişmelerine izin verilmektedir. Ancak uygulamayı kullanmaya devam etmek için, üyelik ekranı otomatik olarak devreye girmektedir.

Yeni dönemde Twitter erişim için kullanıcı olma zorunluluğu bulunmaktadır. Ana sayfa üzerinden veya sizlere gönderilen bir lik üzerinden, açık tweetlere kesinlikle erişemezsiniz.

Eğer Twitter kullanıcısı olmak istiyorsanız, uygulama üzerinden yeni üyelik işlemlerini hemen tamamlayabilirsiniz. Telefon numarası, e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifreniz ile Twitter profili oluşturabilirsiniz.

Twitter Hesabıma Başkasının Girdiğini Nasıl Anlarım?

Twitter hesabıma başkasının girdiğini nasıl anlarım ve hesabın ele geçirilmesinde yapmanız gerekenler için doğru yerdesiniz. Eğer hesabınıza erişim sağlamakta güçlük çekiyor ve hesabınızın ele geçirildiğini düşünüyorsanız, hemen şikâyet oluşturabilirsiniz.

Ele geçirilmiş hesap için özel olarak ayrılan, şikâyet bildirim panelinden hesap bilgilerinizi göndererek şikayetinizi oluşturabilirsiniz. Hesap bilgilerinizi güncelleyebilir ve cep telefonu gibi önemli bilgileri ekleyebilirsiniz. İlgili şikâyetin incelenmesinin ardından, hesabınız tekrar sizlere teslim edilmektedir.

Twitter Devre Dışı Bırakılan Hesap Görünür Mü?

Twitter devre dışı bırakılan hesap görünür mü sorusunu kısaca yanıtlamak isteriz. Hesabınızı devre dışı bırakmak istiyorsanız, “Ayarlar” kısmından kendi talebinizi oluşturabilirsiniz.

Kalıcı olarak Twitter hesabı silme işlemini başlattıktan sonra, 30 günlük bir süre verilmektedir. Bu 30 günlük süre içerisinde hesabınız dondurulur. Süre sonunda ise, tüm bilgileriniz, gönderileriniz kalıcı olarak Twitter uygulaması ve algoritması üzerinden silinmektedir.

Eğer 30 günlük süre içerisinde hesabınızı kalıcı olarak silmekten vazgeçtiyseniz, giriş bilgileriniz ile tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir