AXMEDYA

BLOG

Instagram Destek

Instagram Mavi Tik Satın Al

Instagram Mavi Tik Satın Al ile isminizin hemen yanında mavi tik simgesinin yer almasını sağlayabilirsiniz. Doğrulanmış hesap olarak adlandırılan bu durum hesaplar açısından büyük öneme sahip.

Kalıcı takipçi elde edebilmek amacıyla yepyeni bir müşteri kitlesi oluşturmayı ve pratik olarak ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Mavi tik özelliğine sahip olarak Instagram üzerinden satış yapma tüyolarına hâkim olabilirsiniz.

Geçmiş dönemlerde kimin hesabında mavi tik işaretinin olması gerektiğine Instagram herkes hesap doğrulama başvurusunda bulunabiliyor.

Şimdi ise Instagram’da doğrulaması daha kolay alınarak bu sizin   pazarlama stratejiniz için çok önemli bir fayda sağlayabilir.

Instagram’da mavi tık almak için ne yapmam gerekiyor sorusunu aklından geçirenlerdenseniz doğru noktada bulunuyorsunuz.

Instagram’da doğrulanmak için başvurmak nasıl yapılır sorusunun aşamalarını sizler için listeledik.

Instagram Mavi Tik Satın Alma işlemleri için akla gelen sorular;

  • Instagram’da mavi tik almak (doğrulanmak) için nasıl başvuru yapılır?
  • Instagram’da mavi tik almak (doğrulanmak) için neye ihtiyacınız var?
  • Instagram’da mavi tik almak (doğrulanmak) için nasıl başvuru yapılır?

En başta Instagram telefonunuz üzerinde yüklü değil ise kurun ve hesabınızı açın/ profile giriş yapın.

  1. Bu bölümden “Ayarlar”ı açın.
  2. “Doğrulama Talep Et” butonuna tıklayın ve size sunulan formdaki bilgileri doldurun.
  3. Gerekli başvuru işleminizi onaylamak için kaydedin ardından Instagram’dan dönüş bekleyin.

 Instagram’da mavi tik almak için nasıl başvuru yapılır?

Kullanmakta olduğunuz hesap kişisel ya da kurumsal hiç fark etmiyor. Her türlü şekilde başvuruya açık olabilir. Ancak ilgi alanlarına özel bir hesap için başvuru yapılamaz. Hesap kişi veya kurumu temsil eder nitelikte olmalıdır.

Doğrulama sonucunda, Instagram profil adınızın bulunduğu yerde küçük mavi bir tik oluşur. Bu sayede gerçek bir hesap olduğunuz ilan edilir. Güvenli bir profil hesabına sahip olabilirsiniz. Kişilerin size karşı olan bakış açısı değişerek çok daha fazla sayıda gerçek takipçiye ulaşabilirsiniz.

Instagram’da mavi tik almak için başvuru yaparak doğrulama alacağınız kesin olmamaktadır.  Yoksa her başvuru yapan mavi tik sahibi olabilirdi.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/

Instagram’da mavi tik almak için neye ihtiyacınız var?

 Instagram’da doğrulanmak için neye ihtiyacınız olduğundan kısaca bahsedelim.

Instagram, doğrulamayı gerçekleştirirken birtakım kriterleri göz önünde bulundurmaktadır. Kriterleri karşılamayan hesapların başvuruları red cevabı alabilir. Ancak aynı başvuruyu defalarca yapabilirsiniz. Eksik kriterlerinizi tamamlayarak gerekli mavi tik başvurunuzu yapabilir ve istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Instagram Mavi Tik Satın Almak İsteyenler İçin Kriterler

Gerçek kişiye ait bir hesap olmalı

Instagram, “hesabınız gerçek bir kişiyi, kayıtlı işletmeyi veya varlığı temsil etmelidir” ibaresi ile hesabın nasıl özellikleri taşıması gerektiğini açıkça vurguluyor.

Özgün hesaplar olmalı

Instagram, “hesabınız temsil ettiği kişinin veya işletmenin benzersiz varlığı olmalıdır” hesabınız bir taklit veya başka bir kişinin benzetmesi şeklinde olmamalı. Size ait ve sizin bilgi ve paylaşımlarınızdan oluşmalıdır.

Eksizsiz bir hesap özelliği olmalı

Hesabınız asgari özellikleri üzerinde taşımalıdır. Profiliniz incelendiğinde profil resmi, en az bir adet gönderi ve herkese açık vaziyette olmalıdır.  Daha etkili bir başvuru için gönderi sayınızı arttırarak hesabınızı daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Dikkat Çekici olmalı

Sahip olduğunuz Instagram hesabı, “iyi bilinen, çok aranan, marka veya varlık” ifadesine paralel olmalı. Çok arananlar arasında bulunuyor olmanız lazım ki tanınmış kişi işaretini oluşturan mavi tik sahibi olabilesiniz. Bu kriteri yerine getirmek için hesabınızı oldukça büyüterek tanınırlığını arttırabilirsiniz.

Instagram’da mavi tık almak için başvuru yapmadan önce yukarıdaki dört farklı kritere uygun olup olmadığınızı gözden geçirmelisiniz. Aksi halde yapacağınız başvurunuz instagram tarafından reddedilecektir. Instagram mavi tik alma Şartlarını karşıladığınızı düşündüğünüz an başvuruyu yaparak sonuçlarını beklemeye başlayabilirsiniz.

Instagram mavi tik veren firmalar, özellikle “Instagram mavi tik alamıyorum” konusunda mustarip olan kişileri için özel bir hizmet sağlıyor.

Instagram mavi tik başvurusu için gerekli kriterlerin sağlanmasını bu firmalar kişiler adına yürütüyor. Instagram mavi tik hilesi yapılarak ve Ünlü olmadan mavi tik alma konusunda kişilere teminatlar sunuluyor.

Parayla mavi tik alma olarak adlandırılan bu işlem, Instagram Mavi Tik Satın Al işleminin tam karşılığını oluşturuyor. Bir nevi para ödeyerek mavi tik işaretine sahip olunmuş olunuyor.

Instagram mavi tik kaç takipçide Alınır veya Instagram mavi tik alma Şartları nasıl sağlanır gibi farklı sorularınız için bizleri ve sayfamızı takip ederek içeriklerimiz üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir