AXMEDYA

BLOG

Instagram Destek

Instagram Toplu Takip Etme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram Toplu Takip Etme İşlemi Nasıl Yapılır sorusu Instagram kullanıcılarının en merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kısa süre içerisinde hesaplarını etkileşimlerini arttırmak ve tek tek hesap takip etmek isteyen kişiler özellikle toplu takip etme işlemlerini merak etmektedir. Instagrma toplu takip etme işlemlerinin birden fazla yolu vardır.

Instagram üzerinden takipçi, etkileşim veya para kazanmak son yıllarda oldukça tercih ediliyor. Bu sebeple de Instagram toplu takip etme işlemi nasıl yapılır sorusu da kısa süre içerisinde fazla takipçiye ulaşmak isteyen kişiler tarafından oldukça araştırılmaktadır. Toplu takip etme işlemleri için birden fazla program ve uygulama vardır.

Instagram Toplu Takip Etme Programları

Sosyal medya uygulamaları arasında en fazla kullanıcıya sahip olan Instagram’da fazla takipçiye ulaşarak kazanç elde edebilirsiniz. Instagram uygulamasında fazla takipçi demek, fazla etkileşim ve kazanç sağlamak demektir. Bu sebeple de birçok Instagram kullanıcısı Instagram üzerinden kazanç elde etmek ve etkileşim kazanmak için toplu takip etme programlarını kullanmaktadır.

Toplu takip etme programları sayesinde kısa süre içerisinde birden fazla kullanıcıyı takip edebilir veya takipçi kazanabilirsiniz. Takip etmek istediğiniz kullanıcı sayısı kadar takipçi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişiyi bu programlar sayesinde güvenli ve kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Instagram üzerinden fazla kullanıcıyı tek tek takip etmek zamanınızı alabilir. Bu sebeple toplu takip etme programlarından yararlanabilirsiniz. Toplu takip etme programlarını hem satın alabilirsiniz hem de Google Chrome üzerinden bir bağlantı ekleyerek hesabınızdan birden fazla kişiyi aynı anda kolayca takip edebilirsiniz.

Instagram Toplu Takip Etme Programı Etkinleştirme

Instagram sosyal medya hesabınız üzerinden toplu takip etme işlemi gerçekleştirebilmek için bazı uzantıları etkinleştirmeniz gerekir. Toplu takip etme programını etkinleştirebilmek için Instagram hesabınıza Google Chrome üzerinden giriş yapmalısınız. Daha sonra ise Growbot Automor for Instagram sayfasına giriş yapmanız gerekir.

Growbot Automor for Instagram sayfasına giriş yaptıktan sonra Chrome Kullan seçeneğine tıklamalısınız. Daha sonra bu sayfa üzerinden Uzantı Ekle seçeneğine tıklamalısınız. Uzantı ekle seçeneğine Growbot eklentisinin uzantısı eklenmelidir.

Bu işlem yapıldıktan sonra Google Chrome üzerinden Instagram hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Instagram logosunun yanında Grawbot simgesi görünecektir. Bu simgenin üzerine tıklayarak altta yer alan seçeneklerden Tümünü Sıradan Takip Et butonuna tıklamanız gerekir.

Tümünü Sıradan Takip Et butonuna tıkladıktan sonra bot tarafından toplu takip edilme işlemi başlar. Bu işlem biraz uzun süreceği için işlem bitene kadar sayfayı kapatmamanız ve sabırlı olmanız gerekir. Kaç kişinin takip edileceğine bağlı olarak toplu takip etme işlemi biraz yavaş sürebilir.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/

Instagram Toplu Takip Etme Programı Güvenli Midir?

Instagram sosyal medya uygulaması üzerinden kazanç elde edebilmek veya etkileşim kazanabilmek için toplu takip etme programları son zamanlarda oldukça kullanılıyor. Fakat birçok kişinin aklında Instagram toplu takip etme programı güvenli midir sorusu geliyor. Birden fazla toplu takip etme programı olduğu için en güvenilir ve kaliteli olanı tercih etmek oldukça güvenlidir.

Google Chrome üzerinden Grawbot uzantısı ekleyerek yapılan toplu takip etme işlemleri oldukça güvenlidir. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta doğru uzantı adresinin girilmiş olması gerekir. Grawbot uzantısı sayesinde Google Chrome üzerinden hesabınıza giriş yaparak toplu takip etme işlemlerini başlatabilirsiniz.

Toplu takip etme işlemlerinin güvenli olması hesabınızın güvenliği ve gizliliği için oldukça önemlidir. Güvenilir olmayan programları tercih ettiğinizde hesabınız çalınabilir. Bu sebeple en güvenilir toplu takip etme programlarını tercih etmelisiniz.

Instagram toplu takip etme programları aynı zamanda paketler halinde de internet siteleri üzerinden satılmaktadır. Güvenilir bir site aracılığıyla bu programlardan da yararlanabilirsiniz. Fakat kullanıcı adınız ve şifrenizi istemeyen bir program satın almanız hesabınızın güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Instagram Toplu Takip Etme Programları Ücretli Midir?

Kısa süre içerisinde birden fazla kişiyi aynı anda takip etmeye yarayan Instagram toplu takip etme programları veya uygulamaları ücretli midir sorusu da oldukça merak edilmektedir. Toplu takip etme işlemleri için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bazı seçenekler ücretsizken bazıları da ücretlidir.

Bütçenize ve beğendiğiniz programlara göre toplu takip etme programını tercih edebilirsiniz. Google Chrome üzerinden Grawbot uzantısını ücretsiz bir şekilde ekleyerek toplu takip etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Instagram toplu takip etme programları sayesinde paket satın alarak Instagram hesabınız üzerinden birden fazla kişiyi aynı anda kısa bir süre içerisinde takip edebilirsiniz.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir