AXMEDYA

BLOG

Spotify Destek

Spotify Lise Öğrencisi Üyeliği Nasıl Alınır?

Spotify lise öğrencisi üyeliği son yılların müzik dinlemek amacıyla en çok tercih edilen ve en sevilen platformlarından biri olan Spotify ile ilgili yapılan araştırmalar arasında yer alır. Öğrencilere düzenlediği özel indirimler ve kampanyalar ile dikkat çeken Spotify, kısa süre içerisinde geniş bir kitle tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Günümüzde müzik dinlemeyi seven herkes tarafından tercih edilen ve müzik dinleme konusunda eşsiz bir deneyim sunan Spotify, üniversite öğrencilerine öğrenciler için özel kampanyalı fiyatlar ile hizmet verir.

Ancak Spotify tarafından öğrenciler için özel olarak sunulan kampanyalı fiyatlar yalnızca yüksek okul ve üniversite öğrencileri için geçerlidir. Dolayısıyla lise düzeyinde eğitim alan öğrencilerin Spotify indirimlerinden yararlanmaları söz konusu değildir. Ancak lise eğitimi gören öğrenciler de farklı paketler ile Spotify üyeliği alabilir ve böylelikle eşsiz bir müzik dinleme deneyimi yaşayabilir.

En Uygun Spotify Premium Paketine Karar Ver

Spotify lise öğrencisi üyeliği alarak keyifli bir müzik deneyimi yaşamak istiyorsanız öncelikle sizin için en uygun Spotify premium paketine karar vermeniz gerekir. Spotify farklı deneyimler de farklı istekler için çeşitli paketler sunar. Paketlerin tamamı premium üye olmanızı sağlar. Spotify adı verilen ve son yılların en çok tercih edilen müzik platformunda premium olarak elde edebileceğiniz çok sayıda avantaj olduğunu dile getirmek yanlış olmaz.

Spotify Premium Hesap Kullanmanın Avantajları

Spotify lise öğrencisi üyeliği almak ve premium üye olmak ile sağlanan avantajlara listelemek gerekirse;

  • Premium üyeler müzik indirerek internet bağlantıları olmasa bile indirdikleri müzikleri dinlemeye devam edebilir.
  • Premium üye olduğunuz taktirde müzik arasında herhangi bir reklam ya da kesinti duymazsınız.
  • Kendinize ait çalma listeleri yapabilir, şarkıları istediğiniz sıra ile çalabilirsiniz.
  • Ses kalitesi daha yüksek olarak ayarlanır.
  • Sizin için en uygun müzikler ile tasarlanmış listeleri ulaşabilir, en son çıkan müziklerden ilk haberdar olan kullanıcılardan biri olabilirsiniz.

Lise Öğrencileri Spotfiy’a Nasıl Üye Olur?

Spotify üyelik işlemleri konusunda kullanıcılara oldukça büyük bir avantaj yaratır. Üye olmak oldukça kolaydır. Üye olmak için yapmamız gereken tek şey internet üzerinden Spotify web adresine gitmek ve burada bulunan üye ol kısmına tıklayarak sizlere sorulan sorulara yanıt vermek olacaktır.

Ancak yalnızca üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmek premium deneyimi yaşamak için yeterli olmaz. Kesintisiz müzik dinlemek istiyor, müzik aralarında reklam dinlemek istemiyor ya da müziklerinizi indirerek internet olmadığı yerlerde dinlemeye devam etmek istiyorsanız mutlaka kendiniz için uygun bir paket seçmeli ve premium üye olmalısınız.

Spotify üniversite ve yüksek okulu öğrencileri için daha düşük fiyatlarla hizmet verir. Öğrenciler Spotify premiumu dört yıla kadar %50 indirimli fiyatlar ile kullanma şansı yakalar. Öğrenci üyeliği üç defaya kadar ve 12 ayda bir ilgilenebilir. Ancak bu kampanya ve indirimli fiyat yalnızca yüksek okulu üniversite öğrencileri için geçerlidir. Dolayısıyla henüz lise düzeyinde eğitim alıyorsanız, öğrenciler için sunulan premium indirimlerinden yararlanman söz konusu olmaz.

Lise Öğrencileri İçin Spotify Premium Paketleri

Spotify lise öğrencisi üyelik işlemleri oldukça basittir. Üyelik işlemleri esnasında sizlerden yalnızca kişisel bilgilerinizi talep edilir. Ardından üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra karşınıza sizin için en uygun premium paketlere çıkacaktır.

Lise öğrencileri için bireysel paketi tercih edilebilir. Bunun yanı sıra doğu adı verilen yani 2 kişinin kullanabildiği veya 6 kişinin kullanabildiği ayla paketleri de uygundur. En çok tercih edilen paketler isteğe genellikle bireysel kullanım için uygun olan paketlerdir.

Lise öğrencileri tarafından tercih edilen bireysel Spotify paketine üye olmak için;

  • Üyelik yaptığın hesabına giriş yapmalı,
  • Hesabının ayarlar kısmına giderek paketler seçeneklerine ulaşmalı,
  • Paketler kısmında yer alan bireysel paket hakkında tercih yapmalı,
  • Kredi kartı ya da diğer farklı ödeme sistemleri arasında tercih yapmalı,
  • Ödeme sistemini onaylamalı ve kaydetmelisiniz.

Spotify lise öğrencisi üyeliği ücreti tercih edilen paketlere göre değişkenlik gösterir. Bireysel paket yalnızca tek bir kullanıcının kullanımı için uygundur. Duo adı verilen paketi iki, aile paketini ise 6 kişiye kadar kullanılabilir. Bunun yanı sıra paketleri içerikleri de de birbirinden farklı özellikleri bulunur. Bu durum lise öğrencileri için tercih edilebilecek olan üyeliklerin ücretini birbirinden farklı olmasını sağlar. Eğer yalnızca üye olmak ve herhangi bir paket satın alarak premium üye olmak istemiyorsanız, üyelik için herhangi bir ücret talep edilmez.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir