AXMEDYA

BLOG

Twitter Destek

Twitter Beğeni ve Aboneliği Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter Beğeni ve Aboneliği Gizleme Nasıl Yapılır ve uygulamaya gelen yeni özellikler ile ilgili tüm merak edilenleri sizler için derledik. Twitter beğeni ve aboneliği gizleme gibi yeni özellikler Twitter’in el değiştirmesi ile birlikte gündeme gelen yeniliklerdendir.

Sizler de aktif bir Twitter kullanıcısı iseniz, yeni gelen bu özellikleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Twitter, son dönemlerde profillerin daha kişisel ve özel bir şekilde kullanılabilmesi için pek çok yeni ayarı aktif hale getirdi.

Bunlar içerisinde özellikle beğeni ve aboneliği gizleme özellikleri ise, en dikkat çekenler arasında yerini aldı. Sizler de profilinizdeki beğenilerin ve aboneliklerinizin görünmesini istemiyorsanız, ayarlar kısmında yeni özellikleri hemen aktif hale getirebilirsiniz.

Twitter Beğeni ve Abonelik Gizleme Özelliği Nedir?

Twitter beğeni ve abonelik gizleme özelliği nedir ve detayları sıkça merak edilmektedir. Günümüzde giderek artış gösteren sosyal medya uygulamalarına ek olarak, eski platformlar da yeni özellikleri ile gündemde kalıyor.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Twitter ise, algoritması içerisine eklemiş olduğu yeni özellikleri ile konuşulmaya balandı. Özellikle belirli bir ücret karşılığında kullanıcılarına sunulan bu yeni özellikler, pek çok Twitter profil sahibi tarafından ilgi ile karşılandı.

Twitter beğeni ve abonelik gizleme özelliği, profil bölümünde yer alan bilgilerin diğer kullanıcılardan gizlenmesi için tercih edilmektedir. Twitter’ın bu yeni özelliği ise, mobil cihazlar yerine masaüstü uygulamada kullanıcılara sunuldu.

Twitter beğeni ve abonelik gizleme özelliğinden yararlanılmak için ise, Twitter’ın belirlemiş olduğu abonelik işlemlerini ve adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Bu sayede sizler de yeni gelen bu iki özelliği hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Twitter Beğeni Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter beğeni gizleme nasıl yapılır ve mobil cihazlar üzerinden takip edebileceğiniz adımları sizler için açıkladık. Twitter beğeni gizleme özelliği sayesinde, kendi takipçileriniz veya diğer profiller tarafından bu bilginizin görünmesinin önüne geçebilirsiniz.

Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Twitter Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi hizmeti alabilirsiniz: https://axmedya.com/twitter-takipci-satin-al/

Twitter beğeni gizleme özelliğini aktif olarak kullanabilmeniz için ilk olarak Twitter Blue üyesi olmanız gerekmektedir. Bunun için takipçi sayınızın bir önemi yoktur. Twitter takipçi sayınız az olsa bile, Twitter Blue üyelik için gerekli olan ücreti yatırmanız yeterli olmaktadır.

Üyelik işlemlerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, ayarlar bölümüne giriş yapabilirsiniz. Buradan beğenileri gizleme seçeneğini tercih ederek, takipçilerinizin profil hesabınızdaki beğenileri görüntülemesinin engelleyebilirsiniz.

Twitter beğeni gizleme özelliği ile hem akıştaki, hem de gündemdeki yapmış olduğunuz beğeni sayıları, kesinlikle takipçileriniz veya Twitter kullanıcıları ile paylaşılmamaktadır.

Twitter Abonelik Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter abonelik gizleme nasıl yapılır ve bu yeni özelliğin nasıl ayarlanacağı konusunda merak ettikleriniz için yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Twitter’ı en ses getiren yeni özelliklerinden birisi de beğeni gizlemedir. Buna ek olarak abonelik gizleme özelliği de Twitter kullanıcılarına sunulmuştur.

Bu özellik sayesinde, hesabınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz aboneliklerinizi sadece sizler görebilirsiniz. Ancak Twitter abonelik gizleme özelliğini kullanabilmeniz için yine Twitter Blue üyesi olmanız gerekmektedir. Bu sayede mobil veya masaüstü cihazlarınızdan Blue üyelik sonrasında abonelik gizleme özelliğini de kullanabilirsiniz.

Twitter Beğeni ve Abonelik Gizleme İşlemleri

Twitter beğeni ve abonelik gizleme işlemleri için oldukça basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Twitter Blue üyeliğinizi tamamladıktan sonra, hesabınıza gelen yeni özelliklerden de yaralanmanız için erişiminiz genişletilmektedir.

Bununla birlikte hem beğeni, hem de abonelik gizlemek için takip etmeniz gereken adımları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Twitter uygulamasını mobil veya masaüstü cihazlarınızdan açabilirsiniz.
  • Twitter hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Üyelik işlemlerinizdeki kısıtlamaları kaldırmak için Twitter Blue üyeliğinizi tamamlayınız.
  • Profilinizde yer alan ayarlar kısmına giriş yapın. Ardından ayarlar kısmında yer alan güvenlik ve gizlilik kısmına giriş yapmalısınız.
  • Ayarlar ve güvenlik seçeneği içerisinde yer alan Twitter gizlilik seçeneğini tıklayın. Buradan beğeni ve abonelikler için gizliye al butonuna işaretleme yapabilirsiniz.
  • Son olarak ayarlarda yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz. Birkaç basit adım ile sizler de Twitter beğeni ve abonelik gizleme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Eğer kullandığınız Twitter hesabınızdaki aboneliklerinizi veya diğer gönderiler ile ilgili beğenme bilgilerini kimsenin görmesini istemiyorsanız, bu özellikler için kısıtlama getirebilirsiniz. Getireceğiniz kısıtlama sayesinde hem beğeniler, hem de abonelikler diğer hiçbir Twitter kullanıcısı tarafından görüntülenememektedir.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir