AXMEDYA

BLOG

Instagram Destek

Telefon Numarası ile Instagram Profili Bulmak

Telefon Numarası İle Instagram Profili Bulmak Instagram kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konular arasında gelmektedir. Instagram uygulaması tüm dünyada en çok kullanılan ve takipçiye sahip olan sosyal medya uygulamalarından biridir. Bu sebeple Instagram’da birden fazla şekilde arkadaş bulabileceğiniz gibi telefon numarası ile de Instagram’da arkadaş bulabilmek mümkündür.

Son zamanlarda Instagram kullanıcılarının en çok merak ettiği konular arasında telefon numarası ile Instagram profili bulmak nasıl oluyor sorusu geliyor. Instagram’da birden fazla şekilde profil bulabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni güncellemelerle birlikte telefon numarası ile de profil bulmak mümkündür. Fakat bu arada dikkat edilmesi gereken konu; Instagram profilinin hesabına telefon numarası ile giriş yapmış olması gerekir.

Telefon Numarası İle Nasıl Instagram Profili Bulunur?

Instagram üzerinde bir kişinin Instagram profilini arıyorsanız telefon numarasını da deneyebilirsiniz. Numaradan Instagram profili bulma işlemleri son zamanlarda oldukça popülerlik kazandı. Sizlerde basit adımlar sayesinde merak ettiğiniz hesapları telefon numaraları sayesinde bulabilirsiniz.

Telefon numarası ile Instagram hesabı bulabilmek için öncelikle karşı tarafın Instagram hesabına telefon numarası ile giriş yapmış olması gerekir. Aksi takdir de aradığınız profili telefon numarası ile bulamayabilirsiniz. Aynı şekilde kendi hesabınızın da telefon numarası ile Instagram hesabınıza bağlı olması gerekir.

Instagram’a telefon numarası ile giriş yaptıktan sonra Rehberi Bağla seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. Rehberiniz bağlandıktan sonra listenizdeki kişilerin Instagram hesabı varsa o kişilerin Instagram hesabını bulabilirsiniz.

Telefon numarası ile Instagram hesabı bulabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekir;

  • Instagram hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.
  • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profil sekmesinde sağ üst köşede bulunan ayarlar seçeneğine tıklayın.
  • Ayarlar bölümünde yer alan Kişiler sekmesine tıklayın ve karşınıza Instagram Kişilerinizi Okumak İstiyor seçeneği çıkacaktır.
  • Karşınıza çıkan sekmeyi onaylamalısınız. Eğer onaylamazsanız hesabınız rehberinizle bağlantı kuramayacak ve telefon numarası ile Instagram profil araması yapılamaz.
  • Kişilere bağlandıktan sonra rehberinizdeki kişilerin Instagram hesaplarına ulaşabilirsiniz.
  • Fakat burada dikkat edilmesi gereken bir diğer konuda rehberinizdeki kişilerin de Instagram hesabına rehberiyle bağlanması gerektiğidir.
  • Rehberinizde yer alan kişilere isteğine göre arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.
Güncellenen algoritmaları sürekli olarak takip ediyor, tamamen politikalara uygun şekilde takipçi gönderimi gerçekleştiriyoruz. Sizlerde Takipçi Satın Al sayfamızı ziyaret ederek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz: https://axmedya.com/

Telefon Numarası İle Instagram Profili Bulabilmek İçin Gerekenler

Instagram uygulaması üzerinden birden farklı şekilde farklı Instagram profilleri bulabilirsiniz. Fakat zamanlarda en çok tercih edilen Instagram profili bulma yöntemi de telefon numarası ile profil bulmak oldu. Özellikle yakından tanıdığınız fakat kullanıcı adı ile bulamadığınız kişilerin Instagram profillerini telefon numaraları ile bulabilirsiniz.

Telefon numarası ile Instagram profili bulabilmek için öncelikle Instagram hesabınızı telefon rehberine bağlamanız gerekir. Bunun yanı sıra hesabını aradığınız kişinin de Instagram profilini rehberiyle bağlamış olması veya telefon numarasıyla giriş yapması gerekir. Kullanıcılar, telefon rehberiyle giriş yapmazlarsa veya hesaplarını telefon numaralarıyla bağlamazlarsa aramada çıkmayacaklardır.

Instagram’a Telefon Numarası Nasıl Eklenir?

Instagram sosyal medyası üzerinden tanıdığınız kişileri, kullanıcı adı ile bulamıyorsanız telefon numarası üzerinden bulabilirsiniz. Fakat bunun için yapmanız gereken Instagram hesabınızla telefon numaranızı bağlamaktır. Telefon numarasıyla giriş yaparak veya hesabınızı telefon numaranızla bağlayarak rehberiniz üzerinden arkadaşlarınızın Instagram hesaplarını bulabilirsiniz.

Telefon numaranız ile Instagram hesabınızı bağlamak istiyorsanız öncelikle profilinize giriş yapmanız gerekir. Profilinize giriş yaptıktan sonra Ayarlar sekmesine tıklayın ve daha sonra Kişiler seçeneğine gidin. Kişiler seçeneğine tıkladıktan sonra alt kısımda yer alan Rehberini Bağla seçeneğine tıklayarak Instagram hesabınız ve rehber listeniz bağlanacaktır.

Rehberinizi Instagram’a bağlayabilmek için aynı zamanda Instagram hesabı açarken kullanıcı adı veya mail adresinizin yerine telefon numaranızla da kayıt olabilirsiniz. Telefon numarası ile Instagram’a kayıt olduktan sonra rehberiniz otomatik olarak kişilerinize bağlanacak ve arkadaşlarınızı daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Fakat burada unutmamanız gereken nokta karşı tarafında rehberini Instagram hesabıyla bağlamış olması gerekir.

Telefon Numarası İle Instagram’a Giriş Yapmak Güvenli Mi?

Son zamanlarda telefon numarası ile Instagram profili bulmak oldukça popüler oldu. Bu sebeple de birçok kişi telefon numarasıyla Instagram hesabını bağlayarak tanıdıkları profilleri bulmaktadır. Fakat birçok kullanıcı aynı zamanda bu yöntemin güvenli olup olmadığını merak etmektedir.

Telefon numarası ile Instagram profili bulmak oldukça güvenlidir. Instagram profil hesabınız üzerinden Ayarlar sekmesine tıklayarak Gizlilik ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Gizlilik ayarlar sayesinde telefon numaranızı herkes göremeyecektir.

Instagram’a telefon numarasıyla giriş yapan kişiler, telefon numaralarının diğer kullanıcılar tarafından görülüp görülemediğini merak etmektedir. Telefon numaranızı sadece rehberinizde olan kişiler sizin Instagram profilinizi bulabilir. Bunun dışında telefon numaranız farklı kişiler tarafından görünmez.

Talha Aslan

Merhaba ben Talha Aslan. 10+ Yıllık tecrübeyle Dijital Pazarlama sektöründe hizmetler sunmaktayım. Ayrıca içerik editörlüğü ve yayın düzenlemeleri yaptığım Ax Medya'nın kurucusuyum. Hakkımda daha fazla bilgi almak ve bana ulaşmak için kişisel web sitemi ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir